Hakkımızda

Vizyon

Vizyonumuz, akıl ile büyüyen kalp ile yürüyen, yenlilkçi ve öncü, güçlü ve saygın bir dünya şirketi olmaktır.


Misyon

Misyonumuz, sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan, rekabetçi ve geleceği parlak bir portföyü paydaşlarına değer katacak şekilde yönetmektir.

İlkeler

Müşterilerimiz velinimetimizdir.
Sermayemiz insan kaynağımızdır.
Sürekli gelişmek amacımızdır.
En iyi olmak hedefimizdir.
Üstün ahlak ve dürüstlük temelimizdir.

Biz Kimiz

HETCO A.Ş. 2016 senesinde kurulmuştur. Yarattığı lider markaları, farklı alanlardaki tecrübe ve bilgi birikimi, yüksek teknolojiye sahip AR-GE yatırımları, üretim kapasitesi, ulusal ve uluslararası satış ağı, projeleri ve küresel rekabet hedefi ile kısa sürede Türkiye ekonomisinin en önemli firmaları arasında yerini almıştır.

HETCO A.Ş. temel faaliyet alanları; Türkiye’nin hızla büyüyen sektörleri olan bilişim, inşaat, mali ve idari müşavirlik hizmetleri, perakende, sanayi-üretimdir. HETCO A.Ş. faaliyet gösterdiği sektörlerde çabuk yayılmış, yer tutmuş, saygı ve sevgiyle anılmaktadır.

HETCO A.Ş. faaliyetlerini küresel olarak sürdürmekte olup ürünlerini Avrupa, Orta Doğu, Orta Asya, Kuzey ve Güney Afrika’da pazarlamaktadır. Sahip olduğu saygınlık, marka imajı, güçlü ortaklıkları, Türkiye ve Dünya piyasaları hakkındaki bilgi ve deneyimi sayesinde HETCO A.Ş. ana faaliyet alanlarında büyüyerek, Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sağlayan önemli bir güç haline gelmiştir.

Bütün faaliyet alanlarındaki küresel ölçekli projeleri ile Türkiye’ye değer katmakta ve hedeflerine uzanan yoluna yavaş ama emin adımlarla devam etmektedir.

HETCO A.Ş. kuruluşundan itibaren ödün vermediği kurumsal etik değerler ve ilkeleri, tüm ürün ve hizmetlerinde uyguladığı üstün kalite anlayışı ve insana yatırım yapan politikası ile güven ve saygınlığın simgesi olmuştur.

Kurucumuz

Genel Koordinatör - Yönetim Kurulu Başkanı

Binhamton New York Eyalet Üniversitesi ve Bilkent Üniversitesi mezunu HETCO Kurucu ve Genel Koordinatörü 1986 yılında Ankara’da doğdu.