Hakkımızda

Vizyon

Vizyonumuz, akıl ile büyüyen kalp ile yürüyen, yenlilkçi ve öncü, güçlü ve saygın bir dünya şirketi olmaktır.


Misyon

Misyonumuz, sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan, rekabetçi ve geleceği parlak bir portföyü paydaşlarına değer katacak şekilde yönetmektir.

İlkeler

Müşterilerimiz velinimetimizdir.
Sermayemiz insan kaynağımızdır.
Sürekli gelişmek amacımızdır.
En iyi olmak hedefimizdir.
Üstün ahlak ve dürüstlük temelimizdir.

Biz Kimiz

Yarattığı lider markaları, farklı alanlardaki tecrübe ve bilgi birikimi, yüksek teknolojiye sahip AR-GE yatırımları, üretim kapasitesi, ulusal ve uluslararası satış ağı, projeleri ve küresel rekabet hedefi ile Türkiye ekonomisinin en güçlü firmalarından biri olan HETCO A.Ş. 2016 senesinde kurulmuştur.

HETCO A.Ş. ve iştiraklerinin temel faaliyet alanları; Türkiye’nin hızla büyüyen sektörleri olan idari müşavirlik hizmetleri, moda, perakende, sanayi ve inşaattır. HETCO A.Ş. ve iştirakleri faaliyet gösterdikleri sektörlerin en iddialı konumundadırlar.

HETCO A.Ş. ve iştirakleri faaliyetlerini küresel olarak sürdürmekte olup ürünlerini Avrupa, Orta Doğu, Asya, Kuzey ve Güney Afrika’da pazarlamaktadırlar. Sahip olduğu saygınlık, marka imajı, güçlü ortaklıkları, Türkiye piyasaları hakkındaki bilgi ve deneyimi sayesinde HETCO A.Ş. ve iştirakleri ana faaliyet alanlarında büyüyerek, Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sağlayan önemli bir güç haline gelmiştir.

Bütün faaliyet alanlarındaki küresel ölçekli projeleri ile Türkiye’ye değer katmakta ve hedeflerine uzanan yoluna çabuk ama emin adımlarla devam etmektedir.

Yönettiği iştirakleri ile birlikte HETCO A.Ş. kuruluşundan itibaren ödün vermediği kurumsal etik değerler ve ilkeleri, tüm ürün ve hizmetlerinde uyguladığı üstün kalite anlayışı ve insana yatırım yapan politikası ile güven ve saygınlığın simgesi olmuştur.

Çekirdek Ekibimiz

Genel Koordinatör - Yönetim Kurulu Başkanı

N.Y.E.Ü. ve B.Ü. mezunu HETCO Kurucu ve Patronu 1986’da Ankara’da doğdu.

Dursun Mete Tekkökoğlu
Genel Müdür - PASHA Makine Ltd. Şti.

Z.K.Ü. mezunu PASHA Makine Ltd. Şti. Kurucu ve Genel Müdürü 1956'da Zile'de doğdu.

Ahmet Faruk Gülenç
Genel Müdür - HELTMAN Medikal A.Ş.

H.Ü. mezunu HELTMAN Medikal A.Ş. Kurucu ve Genel Müdürü 1965'te Afşin'de doğdu.

Asuman Gülenç
Moda Yöneticisi - www.asumangulenc.com.tr

A.Ü. Hukuk mezunu (eski hakim ve emekli avukat) AG Moda Yöneticisi 1963'te Antakya'da doğdu.